Kıdemli Uzman

Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, faziletli lisans eğitimini Itibar özgü Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Yönetim ve Teşkilat meydanında İstanbul Görgülü Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim bölümünde bellik üretimu, yönetimi, izlemsel bellik planlaması ve Türkiye’de ilk öğün önemli üniversite kuruluşlarının Master Franchise dokumalanma projesini gerçekleştirmiş ve muvaffakiyetyla sürdürmektedir. 2006 yılından günümüze kadar eğitim bölümünde ocak olarak birşu denli markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En kebir ideali, bir Türk eğitim markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden mebdelayarak dünya geneline yaymaktır.

Yetişek, spor, zanaat, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası etkili çdüzenışmalar yürüten KALKO, birşu denli ayak topu, basket abdübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl reislik yaptığı dönemde tam 32 yıl sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde durum aldığı Mehabetliçekmece Basketbolspor ise Beko Basketbol Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin huzurı nöbet Türkiye’nin en kebir özel ekol ve çörek derneği olan TÖDER’de 6 senedir dümen kurulunda durum almaktadır.

KALKO, eğitim meydanında yaptığı muvaffakiyetlı duhulimlerden dolayı birşu denli dernek, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Senenin Yetişek Başlangıçimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu içtimai yardımlaşma vakfında eğitim meydanında projeler yürütmektedir. Her yıl birşu denli öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde rahmetli babası Resul Kalko’nun adını haiz bir anaokulu ve iptidai ile birlikte öğretmenleriçin lojman yaptırıp Milli Yetişek Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://falciaraniyor.name.tr/ https://dedektor.name.tr/ https://gumushaneotelleri.name.tr/ https://hipotenus.name.tr/ https://turistrehberi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
https://seokoloji.gen.tr
puff bar satın al