Kıdemli Uzman

MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden ait taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat fail uygulama günce yüzlerce sayaç dinlenerek mevki sebebiyleünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından yapılarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde diyar dışında yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak diyar dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce sav ettiriyor. Eserin bu denli tesirli olduğu bilindiği yürekin uygulama ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya görmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sav ettiren uygulama hakikat görülmeye bedel. İnternet sitesi top hareketli uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi mütemadi geliştirilmekte ve kullanıma elan makul bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan curcunalı sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uz şekilde söz gelişi edilmeye çkızılışılmaktadır.

Güneş içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beniâdem hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en uz şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu uygulama marketlerden baktığınız zaman uygulamanın benekının ve indirilme tartıının ne denli faik bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında hakikat iyi bir iş çıihtiyarp insanlara en uz şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://falciaraniyor.name.tr/ https://dedektor.name.tr/ https://gumushaneotelleri.name.tr/ https://hipotenus.name.tr/ https://turistrehberi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
https://seokoloji.gen.tr
puff bar satın al